top of page

Cennik

Marzysz o pięknym uśmiechu? Potrzebujesz ogólnej poprawy stanu zdrowia twoich zębów, specjalistycznej konsultacji lub szybkiej pomocy dentystycznej? Zapisz się na wizytę, podczas której przeprowadzimy kompleksowe badanie, a Ty opowiesz o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Na konsultację możesz zapisać się dzwoniąc pod numer +48 42 643 68 20 lub +48 509 800 979 . Nasza recepcjonistka dobierze dogodny dla Ciebie termin wizyty.

111.jpg

Konsultacja lekarska

Ogólna
 
Endodontyczna (leczenie kanałowe)
 
Protetyczna
 

250

od 250 zł

od 350 zł

Precyzyjna diagnostyka i planowanie leczenia są kluczem do sukcesu leczenia zębów i dobrej współpracy między pacjentem a dentystą. Jeżeli masz problem z trudnym leczeniem kanałowym umów się na konsultację endodontyczną, podczas której dowiesz się jakie są możliwe sposoby leczenia i rokowanie. Marzysz o nowym, pięknym  uśmiechu? Podczas konsultacji protetycznej ustalimy pełen plan leczenia i poznasz koszt takiej metamorfozy.

Stomatologia zachowawcza

Wypełnienie kompozytowe (białe)
 
Inlay/onlay kompozytowy
 

od 400 zł

1990 zł

Leczenie próchnicy jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów stomatologicznych. Do wypełnień w naszym gabinecie stosujemy kompozyt estetyczny Enamel HRi, który charakteryzuje się zarówno wyjątkową trwałością jak i estetyką. Obserwując naszych stałych pacjentów wiemy, że nasze “plomby” utrzymują się przez wiele lat. W przypadku utraty dużych powierzchni zęba, alternatywą dla wypełnienia może być Inlay/ onlay, wykonany indywidualnie dla pacjenta w laboratorium protetycznym.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe pierwotne
 
Leczenie kanałowe powtórne
 
Zamknięcie perforacji
 
Usunięcie złamanego narzędzia
 

od 900 zł

od 1550 zł

od 600 zł

850 zł

Leczenie kanałowe wykonujemy w znieczuleniu, z dużą uważnością na potrzeby pacjenta. Dzięki prawidłowo przeprowadzonemu zabiegowi pacjent unika ekstrakcji (usunięcia zęba) i konieczności wykonania implantu, a ząb odzyskuje swoją funkcjonalność oraz estetykę. Z racji posiadanego przez nas doświadczenia w leczeniu nawet bardzo wymagających przypadków stanowimy gabinet referencyjny i konsultacyjny dla wielu lekarzy stomatologów i ich pacjentów, u których konieczne jest użycie zaawansowanych technik leczenia kanałowego.

Licówki

Licówka pełnoceramiczna
 
Odbudowa estetyczna (kompozyt)
 

2850 zł

1000 zł

Licówki pozwalają na zmianę kształtu, długości i koloru zęba, a dzięki temu na poprawę estetyki uśmiechu. Przygotowywane są z cienkiej warstwy porcelany i przyklejane do przedniej części zęba, po jego uprzednim minimalnym oszlifowaniu. Czasami można je również wykonać bez szlifowania szkliwa. Alternatywę może stanowić odbudowa estetyczna zęba z kompozytu, czyli z tego samego materiału, którego używamy do wypełnień.

Protetyka

Korona porcelanowa (na metalu)
 
Korona pełnoceramiczna
 
Most (1 punkt)
 
Proteza szkieletowa
 

1840 zł

od 2490 zł

od 1840 zł

od 2350 zł

Koronę protetyczną wykonuje się w przypadku rozległego uszkodzenia tkanek zęba, a most pozwala uzupełnić brakujące zęby po ekstrakcji. Jeżeli zależy Ci na najwyższej estetyce uśmiechu, najlepszym rozwiązaniem będzie korona pełnoceramiczna, która do złudzenia imituje naturalny ząb. Korona porcelanowa na podbudowie z metalu charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością i może stanowić korzystne rozwiązanie przy odbudowie zębów w odcinkach bocznych.

Implanty

Implant
 
Most na 2 implantach
 
Overdenture
 

od 5000 zł

od 11200 zł

od 9000 zł

Implanty umożliwiają uzupełnienie brakujących zębów bez konieczności szlifowania zębów sąsiadujących czy wykonania tradycyjnej (wyjmowanej) protezy. Jeżeli chcemy odtworzyć brak małej ilość zębów dobrym rozwiązaniem będzie wykonanie pojedynczych implantów lub mostu na implantach. W przypadku kiedy brakuje Ci wszystkich zębów lub te które posiadasz zakwalifikowano do ekstrakcji (usunięcia) proponujemy wykonanie tzw. overdenture - stabilnej, komfortowej protezy zamocowanej na minimum 2 implantach.

Leczenie dzieci

Wizyta adaptacyjna
 
Lakowanie
 
Fluoryzacja
 

230 zł

od 340 zł

320 zł

Wypełnienie w zębie mlecznym
 
Pulpotomia
 

410 zł

450 zł

Za sukces w leczeniu dzieci odpowiada w równym stopniu technika leczenia jak i podejście do małych pacjentów. W naszym gabinecie wizyty przeprowadzane są z szacunkiem do dziecięcych potrzeb i granic. Kładziemy nacisk na profilaktykę (zapobieganie) próchnicy: wizyty adaptacyjne, lakowanie, fluoryzację, a do wykonania wypełnień stosujemy materiał glasjonomerowy, który doskonale sprawdza się w zębach mlecznych i zapobiega dalszemu tworzeniu się próchnicy. Pozwala to uniknąć tzw. “lapisowania”, które przebarwia zęby na czarny kolor.

Profilaktyka i periodontologia

Profesjonalna higienizacja
 
Kiretaż (usunięcie kamienia poddziąsłowego)
 

400 zł

600 zł

Regularne, profesjonalne zabiegi higienizacji (czyszczenia zębów) wykonywane w gabinecie stomatologicznym zapobiegają paradontozie (chorobie przyzębia), która obok próchnicy jest główną przyczyną utraty zębów. Podczas zabiegu, poza usunięciem kamienia nazębnego, nauczymy Cię jak poprawnie czyścić zęby na co dzień i pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie produkty do higieny domowej.

Wybielanie

Wybielanie zębów żywych (nakładkowe)
 
Wybielanie martwego zęba (pierwsza wizyta)
 
Wybielanie martwego zęba (każda kolejna wizyta)
 

1450 zł

650 zł

350 zł

Jeżeli chcesz rozjaśnić kolor swoich wszystkich zębów proponujemy zabieg wybielania nakładkowego. Otrzymasz od nas indywidualnie wykonane nakładki, preparat do wybielania oraz dokładną instrukcję postępowania. W przypadku pojedynczego zęba przebarwionego po leczeniu kanałowym najlepszym rozwiązaniem będzie wybielanie wewnętrzne, które przeprowadzane jest w gabinecie.

Podane ceny mają charakter poglądowy. Dokładny cennik jest dostępny w recepcji Trident+, a koszt leczenia zostanie podany podczas wizyty w naszej klinice.

bottom of page