top of page

Nasz zespół

O nas

Jesteśmy grupą specjalistów z pasją. Nasz zespół stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach międzynarodowych. Sami jesteśmy wykładowcami, uczymy lekarzy i studentów. W codziennej pracy stosujemy zasady stomatologii minimalnie inwazyjnej. Wnikliwie słuchamy pacjentów koncentrując się na ich problemach i cierpliwie tłumaczymy poszczególne rozwiązania.

agnieszka1.jpg

Dr n. med. Agnieszka Żęcin

Lekarz Stomatolog

Specjalista II stopnia stomatologii zachowawczej i endodoncji. Wieloletni adiunkt w Zakładzie Endodoncji Katedry Stomatologii Zachowawczej, Endodoncji i Periodontologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2000 r. obroniła pracę doktorską p.t. „Ocena przepuszczalności zębiny dla jonów wapniowych i wodorotlenowych”. Jest autorem licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych oraz wystąpień na międzynarodowych konferencjach. Swoje kwalifikacje podnosiła na szkoleniach w U.S.A., Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Chorwacji. Prowadzi wykłady i kursy praktyczne dla lekarzy stomatologów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie endodoncji leczy z powodzeniem nawet najtrudniejsze przypadki.

marta1.jpg

Lek. dent. Marta Żęcin

Manager/ Lekarz Stomatolog

Ukończyła studia na Wydziale Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2015 roku łączy swoją pasję podróżowania z chęcią pomocy innym. Odbyła m.in. miesięczny wolontariat stomatologiczny w Kamerunie i leczyła pacjentów w największszym obozie dla uchodźców na greckiej wyspie Lesvos. Od 2019 do 2021 roku pracowała w Libanie jako koordynator projektów dla brytyjskiej organizacji charytatywnej Dental Mavericks. Obecnie zarządza klinką Trident+

trident.png

Tatsjana Shauchenka

Asystentka stomatologiczna

W 2006 r. ukończyła na Białorusi Państwową Szkołę Medyczną ze specjalizacją pielęgniarstwo. Doświadczenie w stomatologii zdobywała od 2014 roku w Mińsku. Obecnie studiuje na kierunku Higienistka Stomatologiczna w Łodzi. W wolnym czasie uwielbia podróże, jazdę na rowerze i pieczenie.

slawomir1.jpg

Dr n. med. Sławomir Pąsiek

Lekarz Stomatolog

Specjalista II stopnia z zakresu protetyki stomatologicznej. Wieloletni adiunkt w Zakładzie Protetyki oraz kierownik Poradni Protetyki Uniwersytetu Medycznego w Lodzi. Jako jeden z nielicznych lekarzy stomatologów w Łodzi zajmuje się leczeniem protetycznym pacjentów z wrodzonymi wadami rozwojowymi (np. rozszczep wargi i podniebienia) oraz po operacjach onkologicznych w obrębie twarzy.W 1995 r. obronił pracę doktorską p.t.: „Ocena skuteczności znieczulenia doozębnowego przy opracowywaniu twardych tkanek zębów”. Jest autorem wielu publikacji w czasopismach medycznych polskich i zagranicznych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Swoje kwalifikacje podnosił na szkoleniach w U.S.A., Włoszech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W 2007r. praktykował w prywatnym gabinecie w Wielkiej Brytanii.

FOT_7208_edited_edited_edited.jpg

Anna Patyk

Asystentka stomatologiczna

Jest dyplomową asystentką stomatologiczną. W gabinecie Trident + asystuje przy zabiegach z zakresu: endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej i dziecięcej pracując z lekarzem dentystą na 4 i 6 rąk. W pracy najbardziej ceni sobie dobry kontakt z pacjentem i ciągły rozwój zawodowy.

Magda Suszyńska.jpg

Magdalena Suszyńska

Higienistka Stomatologiczna

W 2014 r. obroniła dyplom higienistki stomatologicznej. Założyciel oraz Prezes Łódzkiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych. Członek zarządu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Oprócz pracy klinicznej jest również wykładowcą w Policealnej Szkole dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Łodzi. Prelegentka licznych konferencji i sympozjów. Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestniczy w wielu szkoleniach i konferencjach. Jej cechą charakterystyczną jest nieustanna potrzeba doskonalenia się. W klinice prowadzi profilaktykę i edukację zdrowotną oraz wykonuje zabiegi higienizacyjne zgodnie z najnowszym szwajcarskim protokołem Guided Biofilm Therapy. Na co dzień studentka psychologii i mama.

trident.png

Paulina Wiśniewska- Shalamitska

Rejestratorka medyczna

Codziennie dba o dobry rytm pracy gabinetów, skutecznie nadzorując wszelkie działania administracyjne. Zajmuje się rejestracją pacjentów, segregacją i archiwizacją dokumentów oraz prowadzeniem terminarza wizyt. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, a wszystkie obowiązki wykonuje z pogodnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy. Mając na uwadze dobro pacjenta stara się wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom i potrzebom. Ukończyła kurs “Profesjonalnej rejestratorki stomatologicznej”. Miłośniczka dobrej książki i sportu. Wielokrotna mistrzyni Polski w hokeju na trawie.

bottom of page